- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Biologisch afbreekbare en composteerbare beker gemaakt van transparant PLA met een inhoud van 230 ml.
Koop het met
3043-10-10
100 Stuks
103, 27€
1,033€/Herbruikbaar
Op voorraad.
52014-100-6
600 Stuks
124, 58€
0,208€/Papieren
Op voorraad.
4063-1
1 Stuks
29, 60€
29,597€/Papieren
Op voorraad.
52013-100
100 Stuks
17, 16€
0,172€/Papieren
Op voorraad.
4011-100
100 Stuks
8, 20€
0,082€/Papieren
Op voorraad.
4286-100
100 Stuks
21, 37€
0,214€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Je vraagt je waarschijnlijk af waar deze PLA-bekers van gemaakt zijn. Op het eerste gezicht lijken ze op gewone plastic bekers, toch? Maar verrassend genoeg zijn ze gemaakt van PLA, een materiaal dat erg lijkt op conventioneel plastic en met vergelijkbare eigenschappen, maar dan volledig milieuvriendelijk.
Wat is PLA? PLA is een bioplastic afgeleid van maïszetmeel, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is. En als je je afvraagt hoe duurzaam het is, zowel bij de productie van PLA als bij de productie van deze bekers worden milieuvriendelijke methoden gebruikt, zodat je zeker weet dat je een bewuste keuze maakt voor wat je nodig hebt.
Wat zijn de voordelen van PLA-bekers?
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 230 ml |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Collins Glas |
| Totale Capaciteit | 230 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 9,6 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 200 ml |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |
8456-50
50 Stuks
12, 91€
0,258€/Composteerbare
Op voorraad.
11913-50
50 Stuks
12, 69€
0,254€/Sustainable
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord