- laatste items
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Accessoires
Koop het met
8637-125
125 Stuks
55, 82€
0,447€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 18x13cm |
| Ontwerp | Quiet Classic Pan |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Breedte | 13 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 18 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |