- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 100 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 24x23,5cm |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 8 cm |
| Breedte | 23,50 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 24 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
12916-50
50 Stuks
25, 42€
0,508€/Suikerriet
Op voorraad.
6113-50
50 Stuks
-30% 34, 50€ Normale prijs 49,28 €
0,690€/Suikerriet
Op voorraad.