- Pakket
- laatste items
200
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 200 stuks.
2 zakken van 100 stuks.
.2 zakken van 100 stuks.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 24x23,5cm |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 8 cm |
| Breedte | 23,50 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 24 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 200 |
12916-50-4
200 Stuks
81, 36€
0,407€/Suikerriet
Op voorraad.
6113-50-5
250 Stuks
-25% 147, 85€ Normale prijs 197,13 €
0,591€/Suikerriet
Op voorraad.