- laatste items
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
20uses
7166-25-10
250 Stuks
101, 71€
0,407€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 120 ml |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Aanbevolen capaciteit | 104 ml |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Prijs voor | 125 |
Productrecensies / vraag en antwoord