- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
13113-25
25 Stuks
10, 15€
0,406€/Papieren
Op voorraad.
4218-25
25 Stuks
-20% 10, 12€ Normale prijs 12,64 €
0,405€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 120 ml |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Aanbevolen capaciteit | 104 ml |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 8,9 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |
Productrecensies / vraag en antwoord