- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
Koop het met
11897-125
125 Stuks
58, 06€
0,464€/Sandwich
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 21x10,5x6,4cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Opening grootte | 3,2 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Breedte | 10,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 21 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 125 |