- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Koop het met
8810-100
100 Stuks
5, 44€
0,054€/Vacuümzakken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 28x22cm |
| Ontwerp | Concorde |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Dienblad |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 1,5 cm |
| Breedte | 18 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 23 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |
110725-40
40 Stuks
11, 27€
0,282€/Suikerriet
Op voorraad.
110688-25
25 Stuks
28, 16€
1,126€/Suikerriet
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord