- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
54012-50
50 Stuks
4, 07€
0,081€/Papieren
Op voorraad.
4343-1
1 Stuks
35, 39€
35,393€/Papieren
Op voorraad.
55015-100
100 Stuks
9, 50€
0,095€/Papieren
Op voorraad.
7160-25
25 Stuks
-25% 2, 78€ Normale prijs 3,70 €
0,111€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 360 ml |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 360ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 11 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord