- Pakket
- laatste items
500
De prijs is voor een doos van 500 stuks.
.Koop het met
50uses
23002-50-10
500 Stuks
79, 86€
0,160€/Rechthoekig
Op voorraad.
23003-25-20
500 Stuks
-30% 57, 82€ Normale prijs 82,04 €
0,116€/Plastic
Op voorraad.
70040-100-5
500 Stuks
74, 28€
0,149€/Desinfecterende
Op voorraad.
9367-1
1 Stuks
4, 36€
4,356€/Houten
Op voorraad.
10578-250-12
3.000 Stuks
110, 64€
0,037€/Papieren
Op voorraad.
12774-50-24
1.200 Stuks
140, 28€
0,117€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø11cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Tarrinas Isotérmicas FOAM |
| Totale Capaciteit | 355 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 10,8 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 8,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |