- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
4350-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
55015-100
100 Stuks
9, 50€
0,095€/Papieren
Op voorraad.
125uses
7476-25
25 Stuks
14, 12€
0,565€/Herbruikbare
Op voorraad.
8816-100
100 Stuks
10, 08€
0,101€/Vacuümzakken
Op voorraad.
8818-100
100 Stuks
14, 88€
0,149€/Vacuümzakken
Op voorraad.
8838-100
100 Stuks
13, 65€
0,136€/Vacuümzakken
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø11cm |
| Ontwerp | Bassic |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 300ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 11 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord