- Pakket
- laatste items
500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 500 stuks.
5 packs of 100 Units for box.
.5 pakken van 100 stuks in een doos. .
Koop het met
5335-50
50 Stuks
10, 47€
0,209€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Opening grootte | 3,5 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 500 |