- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 125 stuks.
.Accessoires
Koop het met
20uses
7079-21
21 Stuks
16, 12€
0,767€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø26cm |
| Ontwerp | Quiet Classic |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Plaat |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 26 cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 125 |