- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 25 stuks.
.Accessoires
Koop het met
4195-10
10 Stuks
3, 27€
0,327€/Vuilniszak
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4615-50
50 Stuks
35, 85€
0,717€/Plastic
Op voorraad.
5026-25
25 Stuks
11, 05€
0,442€/Papieren
Op voorraad.
5030-25
25 Stuks
11, 12€
0,445€/Papieren
Op voorraad.
5275-25-10
250 Stuks
102, 37€
0,409€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 473 ml |
| Materiaal | Isotherm FOAM/EPS |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 473 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 5,6 cm |
| Bovenste diameter | 9,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 13 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 25 |