- Pakket
- freeshipping
300
Pulp Menuboxen für Tacos in het wit met afmetingen van 20x20x7,5 cm en 3 vakken.
Accessoires
Zie meer producten van:
Heeft u er ooit bij stilgestaan hoe u de ruimte kunt optimaliseren en tegelijkertijd de presentatie kunt verbeteren? Gecompartimenteerde verpakkingen zijn er om het spel te veranderen. Stelt u zich een verpakking voor die niet alleen uw product bewaart, maar het ook op een nette en aantrekkelijke manier presenteert, waarbij ingrediënten of porties duidelijk van elkaar worden gescheiden. Klinkt dat niet als de perfecte bondgenoot voor elk bedrijf?
Geschikt voor gebruik in de magnetron. Het warmt snel en veilig op, omdat het probleemloos weerstand biedt en niet vervormt of verslechtert. Voor een veilig en verantwoord gebruik raden wij u aan het technische informatieblad te raadplegen.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 20x20cm |
| Materiaal | Gevormde kartonenn vezels |
| Producttype | Envases de Caña de Azúcar Grab and Go |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 7,5 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Lang | 20 cm |
| Microgolf | Ja |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 300 |
13271-50-6
300 Stuks
73, 96€
0,247€/Bakje
Op voorraad.
9411-75-4
300 Stuks
66, 91€
0,223€/Suikerriet
Op voorraad.
7244-100-10
1.000 Stuks
70, 03€
0,070€/Papieren
Op voorraad.