- laatste items
De prijs is voor een zak van 40 stuks.
.Koop het met
125uses
640435-25
25 Stuks
8, 77€
0,351€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø7cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 6,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Prijs voor | 40 |