- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Koop het met
4991-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
20uses
7058-25
25 Stuks
2, 72€
0,109€/
Op voorraad.
7092-10
10 Stuks
13, 38€
1,338€/Herbruikbare
Op voorraad.
7107-10
10 Stuks
9, 97€
0,997€/Herbruikbare
Op voorraad.
7175-5
5 Stuks
6, 65€
1,331€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 70 ml |
| Ontwerp | Petunia |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 70 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 5 cm |
| Breedte | 9 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 25 |
125uses
9942-25
25 Stuks
7, 54€
0,302€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640440-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640439-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640438-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.