- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Koop het met
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
6279-6
6 Stuks
9, 90€
1,650€/Bamboe
Op voorraad.
125uses
640427-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
9945-25
25 Stuks
3, 55€
0,142€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10157-250
250 Stuks
7, 96€
0,032€/Bamboe
Op voorraad.
500uses
13175-6
6 Stuks
-20% 6, 22€ Normale prijs 7,78 €
1,037€/Proeving
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 70 ml |
| Ontwerp | Petunia |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 70 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 9 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 25 |
125uses
9942-25
25 Stuks
7, 54€
0,302€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640438-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.