- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 12 stuks.
.Koop het met
6237-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
125uses
640427-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
11705-30
30 Stuks
10, 08€
0,336€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 150 ml |
| Ontwerp | Pagoda |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 150 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 7,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 7,2 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Cuberteria |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 12 |
125uses
640519-12
12 Stuks
5, 74€
0,478€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640546-12
12 Stuks
6, 16€
0,513€/Herbruikbaar
Op voorraad.