- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Proeving plastic kom PS "Nenufar" wit 70 ml.
Koop het met
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
84005-100
100 Stuks
5, 69€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
84001-100
100 Stuks
5, 72€
0,057€/Herbruikbare
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
6237-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
6238-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 70 ml |
| Ontwerp | Nenufar |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 70 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 7,1 cm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 5,2 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 25 |
125uses
640439-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640440-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
9942-25
25 Stuks
7, 54€
0,302€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640438-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord