- Pakket
- laatste items
125uses
144
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Mini plastic schaaltje van PS van 150 ml transparant. Je kunt je creaties presenteren met een elegante en originele kom.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 150 ml |
| Ontwerp | Small |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 150 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 4,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 8,3 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 144 |
125uses
640519-12-12
144 Stuks
55, 10€
0,383€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640520-12-12
144 Stuks
55, 10€
0,383€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640521-12-12
144 Stuks
55, 10€
0,383€/Herbruikbaar
Op voorraad.