- laatste items
25uses
25uses
De prijs is voor een zak van 24 stuks.
.Koop het met
20uses
6186-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
6237-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
6238-200
200 Stuks
9, 29€
0,046€/Transparante
Op voorraad.
125uses
640427-50
50 Stuks
12, 78€
0,256€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640435-25
25 Stuks
8, 77€
0,351€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640438-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Ontwerp | Triangle |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Driehoekig |
| Hoogte | 6,3 cm |
| Breedte | 7,7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 7,4 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 24 |