- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
52000-100
100 Stuks
11, 66€
0,117€/Papieren
Op voorraad.
52002-100
100 Stuks
9, 64€
0,096€/Papieren
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
20uses
7057-25
25 Stuks
5, 20€
0,208€/Dessert
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 70 ml |
| Ontwerp | Triangle |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Kom |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 70 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Driehoekig |
| Hoogte | 6,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 6,7 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 25 |
125uses
640439-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640438-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640440-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
9942-25
25 Stuks
7, 54€
0,302€/Herbruikbaar
Op voorraad.