- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 25 stuks.
.Koop het met
10344-25
25 Stuks
44, 48€
1,779€/Proeving
Op voorraad
10345-20
20 Stuks
51, 95€
2,598€/Proeving
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 60 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 5,1 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 4,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 25 |