- laatste items
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
10344-25
25 Stuks
44, 48€
1,779€/Proeving
Op voorraad.
10345-20
20 Stuks
51, 95€
2,598€/Proeving
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Restauración, Hostelería y Cátering |
| Totale Capaciteit | 220 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,4 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 7 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 20 |