- Pakket
- laatste items
125uses
500
De prijs is voor een doos met 500 stuks. In totaal of 500 Units.
.Koop het met
41079-1
1 Stuks
12, 95€
12,947€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø8,5x8,5cm |
| Ontwerp | Vela |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 6 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 8,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 8,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 500 |
Productrecensies / vraag en antwoord