- laatste items
125uses
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
6232-100-20
2.000 Stuks
72, 60€
0,036€/Pipetten
Op voorraad.
6235-25
25 Stuks
-15% 2, 35€ Normale prijs 2,77 €
0,094€/Proeflepel
Op voorraad.
10176-100
100 Stuks
11, 07€
0,111€/Plastic
Op voorraad.
125uses
640440-25
25 Stuks
7, 64€
0,305€/Herbruikbaar
Op voorraad.
11953-25
25 Stuks
7, 97€
0,319€/Palm
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 8,6x7,1cm |
| Ontwerp | SmartOne |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 25 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 8,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 50 |