Alternatieve Producten:
Portie beker van PLA van 80 ml. Ideaal voor het bevatten, vervoeren of presenteren van een grote verscheidenheid aan koude levensmiddelen. Sausbakjes transparant.
De prijs is voor een pak van 100 Stuks.
Accessoires
Koop het met
20uses
3018-13
13 Stuks
2, 02€
0,155€/Herbruikbaar
Op voorraad.
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
6232-100
100 Stuks
4, 54€
0,045€/Pipetten
Op voorraad.
15220-250
250 Stuks
11, 79€
0,047€/Papieren
Op voorraad.
11893-100
100 Stuks
10, 95€
0,110€/PLA
Op voorraad.
13520-50
50 Stuks
4, 33€
0,087€/Kartonnen
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Beschrijving: Sausbakjes met transparant design. Het is een recipiënt gemaakt van grondstoffen van plantaardige oorsprong. Het is een ecologisch potje: 100% composteerbaar en biologisch afbreekbaar.
Toepassing: Sausbakjes voor de presentatie van sauzen, garnituren, desserts en levensmiddelen zoals noten, fruit, zelfgemaakte yoghurt of snoepjes. Ook ideaal voor afhaalservice, bezorging en thuisbezorging. Compatibel deksel in toebehoren.
Kleur: Transparant.
Materiaal: PLA
Metingen:
Diameter: Ø 7,5 cm
Hoogte: 3 cm
Capaciteit: 80 ml
Presentatie: Verpackking van 100 Stuks.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7,5cm |
| Ontwerp | Easy |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Tarrinas Almidón de Maíz PLA |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,5 cm |
| Bodemdiameter | Ø5,9cm |
| Bovenste diameter | Ø7,5cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 3 cm |
| Breedte | 5,9 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 7,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
9286-100
100 Stuks
10, 13€
0,101€/PLA
Op voorraad.
12183-450
450 Stuks
37, 52€
0,083€/Plastic
Op voorraad.