- Pakket
1000
Portie beker van PLA van 50 ml. Ideaal voor het bevatten, vervoeren of presenteren van een grote verscheidenheid aan koude levensmiddelen. Sausbakjes transparant.
De prijs is voor de Doos van 1.000 Stuks. 10 Pakjes van 100 Stuks.
Accessoires
Koop het met
125uses
640527-25-20
500 Stuks
105, 05€
0,210€/Herbruikbaar
Op voorraad.
110696-50-24
1.200 Stuks
-30% 166, 63€ Normale prijs 236,68 €
0,139€/Bestek
Op voorraad.
8452-50-8
400 Stuks
41, 44€
0,104€/Suikerriet
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Beschrijving: Sausbakjes met transparant design. Het is een recipiënt gemaakt van grondstoffen van plantaardige oorsprong. Het is een ecologisch potje: 100% composteerbaar en biologisch afbreekbaar.
Toepassing: Sausbakjes voor de presentatie van sauzen, garnituren, desserts en levensmiddelen zoals noten, fruit, zelfgemaakte yoghurt of snoepjes. Ook ideaal voor afhaalservice, bezorging en thuisbezorging. Compatibel deksel in toebehoren.
Kleur: Transparant.
Materiaal: PLA
Metingen:
Diameter: Ø 7,5 cm
Hoogte: 2 cm
Capaciteit: 50 ml
Presentatie: Doos van 1.000 Stuks. 10 Pakjes van 100 Stuks.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø7,5cm |
| Ontwerp | Easy |
| Materiaal | Maïszetmeel (PLA) |
| Producttype | Tarrinas Almidón de Maíz PLA |
| Totale Capaciteit | 50 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | 7,5 cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 2 cm |
| Breedte | 7,5 cm |
| Biologisch afbreekbaar | Ja |
| Composteerbaar | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Resistente a la grasa | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1000 |