- laatste items
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 200 stuks.
.Koop het met
4194-25
25 Stuks
2, 44€
0,098€/Vuilniszak
Op voorraad.
4969-100
100 Stuks
11, 43€
0,114€/Papieren
Op voorraad.
5023-100
100 Stuks
1, 55€
0,015€/Papieren
Op voorraad.
5030-25
25 Stuks
11, 12€
0,445€/Papieren
Op voorraad.
10309-150
150 Stuks
217, 26€
1,448€/Plastic
Op voorraad.
7171-5-3
15 Stuks
24, 97€
1,665€/Herbruikbare
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Op zoek naar een praktische en duurzame tas? Je hebt hem gevonden! Het belangrijkste voordeel van t-shirt handvatten is hun veelzijdigheid en hun grote capaciteit om bijna elk type product te vervoeren. T-shirt tassen danken hun naam aan hun ontwerp, want ze hebben een rechthoekig lichaam, met twee handvatten bovenaan die lijken op de riemen van een T-shirt.
De handvatten zorgen voor een comfortabele en stevige grip, waardoor het gemakkelijk is om producten zonder zorgen te vervoeren. Bovendien zijn ze sterk genoeg om zowel lichte als zware items te dragen, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende commerciële doeleinden.
Ons product is Ok Home Compost gemarkeerd. Het kan in een thuiscomposterende omgeving biologisch worden afgebroken tot compost. Dit geldt ook voor alle componenten, inkten en additieven.
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Ontwerp | OXO |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Bolsas Camiseta |
| Uitgevouwen Breedte | 35 cm |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 50 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Certificado 3 | Ja |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Lang | 50 cm |
| Micronage | 12,5 µm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Bolsas |
| Prijs voor | 200 |
Productrecensies / vraag en antwoord