- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 20 stuks.
Accessoires
Koop het met
4288-6
6 Stuks
2, 67€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7777-20
20 Stuks
13, 26€
0,663€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7782-20
20 Stuks
13, 26€
0,663€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7568B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7560B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7564B2-20
20 Stuks
17, 94€
0,897€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |