- laatste items
125uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Wijn en Water glas gemaakt van PS Crystal.
Accessoires
Koop het met
125uses
13258-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Wil je tegelijkertijd een stijlvol en veilig evenement organiseren? Met PS plastic bekers is dat mogelijk. Ontworpen om elegantie en gemak te combineren in één product, zijn deze herbruikbare bekers het best bewaarde geheim van elk geslaagd evenement. Maar wat maakt deze cups zo speciaal?
Laten we het eens hebben over het productiemateriaal, polystyreen, PS. Dit materiaal staat bekend om zijn kristalheldere uiterlijk, dat een vleugje verfijning toevoegt aan je evenementen zonder het risico op breuk dat vaak geassocieerd wordt met glas. PS plastic glazen zijn sterk, licht van gewicht en gemakkelijk te hanteren, waardoor ze de ideale keuze zijn voor buitenfeesten of andere evenementen waar veiligheid en functionaliteit van het grootste belang zijn.
Wil je alle voordelen weten die PS cups je kunnen bieden? We vertellen je er alles over.
| Kleur | Crèmekleur |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Ontwerp | Elegance |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 20 |
125uses
13536-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13532-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7898-20
20 Stuks
-20% 16, 07€ Normale prijs 20,08 €
0,803€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7900-20
20 Stuks
16, 00€
0,800€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
13533-6
6 Stuks
11, 58€
1,930€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
7905-20
20 Stuks
14, 45€
0,722€/Herbruikbaar
Op voorraad.