- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
400
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 400 stuks.
Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Bordeauxrood |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 200ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Stamglas |
| Totale Capaciteit | 200ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø8,5cm |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 14 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Hoog bereik |
| Prijs voor | 400 |