- laatste items
350uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Herbruikbare "bio-based" plastic beker gemaakt van Tritan met een inhoud van 354ml en transparante kleur.
De prijs is voor een pak van 1 stuk.
Koop het met
20uses
11928-14
14 Stuks
8, 02€
0,573€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Vergeet breekbare kristallen glazen die breken door er alleen maar naar te kijken en laat je klanten in alle veiligheid genieten van hun drankjes en het evenement. Doe mee met deze innovatieve en praktische trend die wordt vertegenwoordigd door Tritan en zijn glazen, een perfecte combinatie tussen de elegantie van glas en alle voordelen die plastic kan hebben, en geniet!
Gemaakt van Tritan, een copolyester van de nieuwste generatie dat vrij is van Bisfenol A (BPA Free), zijn onze bekers bestand tegen stoten en breken. Bovendien blijven ze helder en duurzaam, zelfs na jaren van herhaald gebruik en afwasbeurten. Vanwege alle voordelen die ze je kunnen bieden en de voordelen die ze bieden, doet dit materiaal langzaam zijn intrede als de geweldige vervanger van glas. Bij Monouso kennen we ze uit de eerste hand, we vertellen je meer details!
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 354 ml |
| Materiaal | TRITAN |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 354 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Concave |
| Hoogte | 14,5 cm |
| Breedte | 7,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 7,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 1 |
350uses
7833-1
1 Stuks
9, 51€
9,511€/Herbruikbaar
Op voorraad.
500uses
7731-5
5 Stuks
9, 23€
1,846€/Herbruikbaar
Op voorraad.
350uses
9277-1
1 Stuks
5, 44€
5,445€/Herbruikbaar
Op voorraad.
7849-1
1 Stuks
6, 76€
6,764€/Herbruikbaar
Op voorraad.