- Pakket
- freeshipping
- laatste items
2500
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 2500 stuks.
.Accessoires
Zie meer producten van:
| Kleur | Zwarte |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 100ml |
| Ontwerp | Classic |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 100ml |
| Bovenste diameter | Ø7,5cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 2500 |
5149-125-20
2.500 Stuks
-12% 141, 96€ Normale prijs 161,32 €
0,057€/Plastic
Op voorraad.
9286-100-20
2.000 Stuks
161, 99€
0,081€/PLA
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord