- Pakket
- laatste items
1000
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is een doos van 1000 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 50 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Take Away |
| Totale Capaciteit | 50 ml |
| Bovenste diameter | 7 cm |
| Vorm | Cirkel |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 1000 |
12182-450
450 Stuks
33, 03€
0,073€/Plastic
Op voorraad.
11892-100-20
2.000 Stuks
127, 20€
0,064€/PLA
Op voorraad.