- Pakket
- laatste items
500uses
72
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic shotje SAN Herbruikbaar "Frost" transparant 40ml (72 stuks)
Durable, wat betekent dat hij tot 500 keer perfect gebruikt kan worden. Bestand tegen hoge temperaturen en vaatwasmachinebestendig.
Koop het met
20uses
3017-16
16 Stuks
1, 65€
0,103€/Herbruikbaar
Op voorraad.
4367-100
100 Stuks
6, 35€
0,064€/Houten
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Bent u op zoek naar de meest praktische en veilige tumblers op de markt? SAN-bekers zijn perfect voor zwembadfeestjes, evenementen, catering en allerlei soorten diensten zonder incidenten. Ze hebben veel voordelen waardoor ze uw bondgenoten worden bij elke gelegenheid die u nodig hebt.
Vervaardigd in SAN, een copolyester van de laatste generatie dat vrij is van Bisfenol A (BPA Free), zijn onze bekers zeer goed bestand tegen stoten en breken, waardoor ze ideaal zijn voor allerlei gelegenheden. Bovendien kunt u er met deze bekers zeker van zijn dat ze na herhaaldelijk gebruik en wassen veel langer transparant en in perfecte staat blijven. Wilt u alle voordelen weten die u zult hebben als u besluit ze te kopen?
Recycle dit product zonder enig probleem als de levensduur voorbij is. U hoeft alleen maar te letten op het materiaal waarvan het is gemaakt om te weten in welke container u het moet weggooien.
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 40 ml |
| Ontwerp | Frost |
| Materiaal | SAN |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 40 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | 4,5 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 5,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Meetmarkering | 50 ml |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 72 |