- Pakket
- freeshipping
- laatste items
125uses
600
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een doos van 600 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 25,5x19cm |
| Ontwerp | Round |
| Materiaal | PP (Polypropyleen) |
| Producttype | Dienblad |
| Totale Capaciteit | 130 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Ovaal |
| Breedte | 19 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Lang | 25,5 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 600 |
125uses
7336-50-12
600 Stuks
272, 16€
0,454€/Rood
Op voorraad.
125uses
7337-25-24
600 Stuks
302, 16€
0,504€/Zwarte
Op voorraad.
125uses
7334-50-24
1.200 Stuks
536, 09€
0,447€/Crèmekleur
Op voorraad.
125uses
7342-50-12
600 Stuks
272, 16€
0,454€/Fuchsia
Op voorraad.
125uses
7341-25-24
600 Stuks
306, 24€
0,510€/Groen
Op voorraad.
125uses
7340-50-12
600 Stuks
272, 16€
0,454€/Turquoise
Op voorraad.
125uses
7335-25-24
600 Stuks
285, 95€
0,477€/Wit
Op voorraad.
125uses
7978-12-20
240 Stuks
189, 86€
0,791€/Plastic
Op voorraad.
125uses
7356-25-12
300 Stuks
287, 30€
0,958€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7336-50-12
600 Stuks
272, 16€
0,454€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7340-50-12
600 Stuks
272, 16€
0,454€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
7337-25-24
600 Stuks
302, 16€
0,504€/Herbruikbare
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord