20uses
Plastic Deksel voor Deli Container PP Ø10,5 (100 Stuks)
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
Plastic scharnierende Deli-Container PET Vierkant 500ml (100 stuks)
Koop het met
20uses
22005-100
100 Stuks
5, 29€
0,053€/Plastic
Op voorraad.
22000-500
500 Stuks
56, 97€
0,114€/Deksel
Op voorraad.
4456-100
100 Stuks
15, 10€
0,151€/Plastic
Op voorraad.
5011-200
200 Stuks
1, 22€
0,006€/Papieren
Op voorraad.
5012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
5013-50
50 Stuks
2, 72€
0,054€/Papieren
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Heeft u er ooit over nagedacht hoe de presentatie van uw gerechten de eetervaring kan beïnvloeden? Maak de service die u uw klanten biedt uitstekend en geef ze de mogelijkheid om uw recepten thuis te proeven alsof ze vers uit uw keuken komen met PET plastic verpakkingen.
Wat maakt ze zo bijzonder? Ze zijn gemaakt van PET plastic, waardoor je bereidingen er als nooit tevoren uitzien dankzij de transparantie en weerstand die dit materiaal kenmerken. Koud of warm, het voedsel binnenin wordt beter dan ooit bewaard.
Wil je je voedsel veilig en zonder zorgen bewaren? We vertellen je er meer over.
Heb je al gehoord van verpakkingen met een scharnierend deksel? Deze innovatieve verpakkingen zijn niet alleen praktisch, maar garanderen ook een perfecte luchtdichte afsluiting. Vergeet het constante zoeken naar het juiste deksel; met het scharnierdeksel is de sluiting onmiddellijk en veilig - de ideale keuze voor wie eenvoud en functionaliteit in één product belangrijk vindt!
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 11x11cm |
| Ontwerp | Vierkante |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases Bisagra Frío PET |
| Totale Capaciteit | 500ml |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 11 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 100 |
9966-50
50 Stuks
-20% 27, 14€ Normale prijs 33,93 €
0,543€/17,2x16,9cm
Op voorraad.