- Pakket
- freeshipping
- laatste items
350
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 350 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 750ml |
| Ontwerp | Delivery T |
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Producttype | Tarrinas con tapa Bisagra |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 750ml |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 5,6 cm |
| Breedte | 10,8 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 13,4 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 350 |
5344-50-10
500 Stuks
127, 90€
0,256€/Plastic
Op voorraad
5345-50-8
400 Stuks
136, 56€
0,341€/Plastic
Op voorraad
Productrecensies / vraag en antwoord