- Pakket
- freeshipping
- laatste items
350
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 350 stuks.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 1000ml / 1L |
| Ontwerp | Delivery T |
| Materiaal | OPS (Polystyreen) |
| Toepassingen | Comida para llevar |
| Totale Capaciteit | 1000 ml / 1 l |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 15,6 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 350 |
5345-50-8
400 Stuks
136, 56€
0,341€/Plastic
Op voorraad.
5344-50-10
500 Stuks
127, 90€
0,256€/Plastic
Op voorraad.
Productrecensies / vraag en antwoord