- laatste items
De prijs is voor een pak van 20 stuks.
.Koop het met
5336-50
50 Stuks
11, 29€
0,226€/Plastic
Op voorraad.
5337-50
50 Stuks
14, 71€
0,294€/Plastic
Op voorraad.
20uses
12286-50
50 Stuks
14, 70€
0,294€/Bak
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 24x10x6cm |
| Ontwerp | Square |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Envases Redondo Frío rPET |
| Toepassingen | Pasteleria |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 24 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 20 |
Productrecensies / vraag en antwoord