- Pakket
- freeshipping
- laatste items
504
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een pak van 50 stuks. 4 Units.
.Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 240 ml |
| Ontwerp | Freezer |
| Materiaal | PET |
| Producttype | Kom |
| Totale Capaciteit | 240ml |
| Bovenste diameter | 10,6 cm |
| Hoogte | 3,6 cm |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Verpakkingen |
| Prijs voor | 504 |
110612-50-10
500 Stuks
124, 53€
0,249€/Plastic
Op voorraad.
10504-25-2
50 Stuks
79, 94€
1,599€/Plastic
Op voorraad.