- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks. Units
Koop het met
9329-25
25 Stuks
-15% 13, 50€ Normale prijs 15,89 €
0,540€/Palm
Op voorraad
10578-250
250 Stuks
11, 53€
0,046€/Papieren
Op voorraad
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 150 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas |
| Totale Capaciteit | 150 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bovenste diameter | Ø7,5cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 5,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Prijs voor | 50 |