- laatste items
De prijs is voor een pak van 50 stuks.
.Koop het met
20uses
3002-10
10 Stuks
2, 18€
0,218€/Herbruikbare
Op voorraad.
70012-100
100 Stuks
1, 71€
0,017€/Papieren
Op voorraad.
4350-100
100 Stuks
2, 27€
0,023€/Papieren
Op voorraad.
4883-34
34 Stuks
10, 13€
0,298€/Papieren
Op voorraad.
20uses
8246-25
25 Stuks
1, 90€
0,076€/Plastic
Op voorraad.
8248-25
25 Stuks
1, 69€
0,068€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Geel |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Ontwerp | Color |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 3,8 cm |
| Bovenste diameter | 5,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 5,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 50 |
Productrecensies / vraag en antwoord