- laatste items
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 50 stuks.
.Koop het met
25uses
1001-50
50 Stuks
1, 62€
0,032€/Plastic
Op voorraad.
7162-50
50 Stuks
-20% 3, 08€ Normale prijs 3,85 €
0,062€/Papieren
Op voorraad.
125uses
640558-6
6 Stuks
-20% 7, 86€ Normale prijs 9,83 €
1,310€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 80 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Collins Glas |
| Toepassingen | Bebidas Frías y Calientes |
| Totale Capaciteit | 80 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Bodemdiameter | 3,8 cm |
| Bovenste diameter | 5,7 cm |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 5,3 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | Servies |
| Gamma | Goedkoop |
| Prijs voor | 50 |