- laatste items
De prijs is voor een zak van 24 stuks.
.Koop het met
6078-50
50 Stuks
3, 35€
0,067€/Dennenblad
Op voorraad.
6079-50
50 Stuks
6, 34€
0,127€/Dennenblad
Op voorraad.
6279-6
6 Stuks
9, 90€
1,650€/Bamboe
Op voorraad.
9945-25
25 Stuks
3, 55€
0,142€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10157-250
250 Stuks
7, 96€
0,032€/Bamboe
Op voorraad.
10174-250
250 Stuks
4, 76€
0,019€/Bamboe
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | Ø6,2cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Plaat |
| Toepassingen | Degustatie |
| Certificaten | Food Contact |
| Diameter | Ø6,2cm |
| Vorm | Rond |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 7 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 72 |