- laatste items
25uses
25uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
De prijs is voor een zak van 24 stuks.
.Koop het met
20uses
7049-20
20 Stuks
5, 02€
0,251€/Proeving
Op voorraad.
5026-25
25 Stuks
11, 05€
0,442€/Papieren
Op voorraad.
5290-25-20
500 Stuks
56, 26€
0,113€/Papieren
Op voorraad.
125uses
640444-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640534-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.
10396-100-10
1.000 Stuks
51, 96€
0,052€/Plastic
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Duik in de fascinerende wereld van culinaire presentatie met mini plastic schaaltjes. Deze kleine accessoires voegen niet alleen een vleugje visuele charme toe aan elk evenement, maar bieden ook een uitzonderlijke functionaliteit die de eetervaring van je gasten zal transformeren.
Ze zijn gemaakt van polystyreen (PS), een materiaal dat op opmerkelijke wijze lichtheid en stevigheid combineert. Ondanks hun compacte formaat bewijzen deze mini plastic schaaltjes dat ze de uitdagingen van de horeca aankunnen en zorgen ze ervoor dat elke presentatie een tastbaar voorbeeld van kwaliteit wordt.
Wat maakt deze schaaltjes zo bijzonder? Laten we eens kijken naar hun belangrijkste eigenschappen:
Vaatwasmachinebestendig met de zekerheid dat het product een minimum aantal wasbeurten in perfecte staat doorstaat.
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 60 ml |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Producttype | Mini Vasos Degustación |
| Toepassingen | Degustatie |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Zeshoek |
| Hoogte | 4,6 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lavavajillas doméstico | Si |
| Recycleerbaar | Ja |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 72 |
25uses
6255-4
4 Stuks
-20% 1, 79€ Normale prijs 2,23 €
0,447€/Herbruikbare
Op voorraad.
125uses
640534-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640531-25
25 Stuks
6, 35€
0,254€/Herbruikbaar
Op voorraad.