- laatste items
De prijs is voor een doos van 40 stuks..
.Koop het met
125uses
640415-15
15 Stuks
6, 69€
0,446€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640444-25
25 Stuks
6, 75€
0,270€/Herbruikbaar
Op voorraad.
Zie meer producten van:
| Kleur | Transparante |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 120 ml |
| Ontwerp | Charme |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 120ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Vierkant |
| Hoogte | 7,2 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Gamma | Premium |
| Prijs voor | 40 |
Productrecensies / vraag en antwoord