- laatste items
25uses
25uses
Product vervangen door:
Stopgezette-Produkt
Plastic PS proefbeker "Bouquet" Water groen 4,5x5,5cm.
Koop het met
35111-1
1 Stuks
21, 48€
21,478€/Plastic
Op voorraad.
4327-50
50 Stuks
1, 74€
0,035€/Houten
Op voorraad.
5003-500
500 Stuks
54, 89€
0,110€/TNT
Op voorraad.
20uses
7052-20
20 Stuks
6, 90€
0,345€/Plastic
Op voorraad.
5140-250
250 Stuks
6, 74€
0,027€/Kom
Op voorraad.
6235-25
25 Stuks
-15% 2, 35€ Normale prijs 2,77 €
0,094€/Proeflepel
Op voorraad.
Zie meer producten van:
Waarom genoegen nemen met gewoon als je de eetervaring van je gasten kunt verbeteren? Visualiseer de mogelijkheid om je beste gerechten te presenteren op een manier die niet alleen functioneel is, maar ook esthetisch boeiend. Onze miniatuur PS plastic proefglaasjes dienen niet alleen als containers, maar zijn ook de sleutel tot het creëren van een unieke culinaire ervaring op elk evenement.
Achter het onberispelijke uiterlijk van deze miniatuur proefglazen zit polystyreen (PS), een materiaal dat praktisch nut herdefinieert zonder in te boeten aan elegantie. Deze hoogwaardige kunststof zorgt niet alleen voor stevigheid en bruikbaarheid, maar biedt ook het perfecte canvas om de presentatie van je gerechten te verbeteren.
Maar wat maakt deze miniatuur PS proefglaasjes zo uitzonderlijk?
| Kleur | Water Groen |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 4,5x5,5cm |
| Materiaal | PS (Polystyreen) |
| Totale Capaciteit | 60 ml |
| Certificaten | Food Contact |
| Vorm | Cilinder |
| Hoogte | 5,5 cm |
| Breedte | 4,5 cm |
| contact met voedingsmiddelen | Ja |
| Wegwerp | Ja |
| Familia | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Lang | 4 cm |
| Recycleerbaar | Ja |
| Type | |
| Prijs voor | 72 |
125uses
640531-25
25 Stuks
6, 35€
0,254€/Herbruikbaar
Op voorraad.
125uses
640534-15
15 Stuks
5, 13€
0,342€/Herbruikbaar
Op voorraad.